Odświeżony Forester!

Tomasz Wrodarczyk

Tomasz Wrodarczyk

Nowa Impreza to nie jedyne auto spod znaku Subaru, które w tym roku otrzyma odświeżony wygląd. Kolejnym w kolejce do zmian jest model Forester.
Zmiany w tym modelu widoczne są na zewnątrz, jak i w środku. Najbardziej zmienił się przód SUV-a. Widać tutaj zmienioną przednią maskownicę, jak i dodane zostały światła LED, widoczne też są nowe chromowane dodatki, których brakowało poprzedniej wersji.

gallery_img03l

Japońska firma postanowiła znacznie poprawić komfort jazdy w nowym modelu. Dzięki lepszemu doborowi materiałów, które zostały użyte, wnętrze ma być teraz „bardziej przyjazne” i miękkie. Zadbano także o lepsze wygłuszenie samochodu. Odgłosy silnika, nie powinny już przeszkadzać w trakcie jazdy. Do oferty trafią też dwa nowe kolory tapicerki – Piano Black oraz Silver Metallic. Wspomniane już, wnętrze samochodu zostało także usprawnione pod względem technologicznym – powiększono ekran komputera pokładowego oraz dodana została dotykowa nawigacja.

gallery_img04l

Zmiany mechaniczne, które Subaru wprowadziło to poprawione zawieszenie, które nadawać ma się bardziej do jazdy w terenie, oraz bardziej czuły układ kierowniczy.
Odświeżony Forester trafi do salonów w kwietniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *