Hybrydowy Volkswagen w Pekinie!

Tomasz Wrodarczyk

Tomasz Wrodarczyk

Na Pekińskich targach motoryzacyjnych nie zabraknie nowości — tym razem to Volkswagen ujawnił kilka ciekawych zdjęć, które ukazują jego nowy projekt — a jest nim hybrydowy SUV!

Do Pekinu niemiecka marka postanowiła zabrać z sobą pewną nowość — jak zauważyć możemy na zdjęciach będzie to najprawdopodobniej dużych rozmiarów rodzinny SUV — przypuszczać można, że może to być większa, bo 7 osobowa wersja znanego już nam modelu Tiguan.

db2016au00304

Najnowszy samochód, który będzie reprezentować naszych zachodnich sąsiadów napędzany będzie silnikiem hybrydowym — elektryczność po raz kolejny spotyka się ze starym dobrym silnikiem benzynowym. Rezultatem tego mamy motor, który generuje 375 KM i rozpędza nowego SUV-a od 0 do 100 km/h w niecałe 6 sekund.

db2016au00306

Wnętrze nowego Volkswagena nastawione ma być na komfort i wygodę. Spodziewać więc możemy się tutaj sporej ilości miejsca dla kierowcy, jak i pasażerów.

db2016au00307

Więcej detali związanych z tym samochodem poznamy już niedługo, ponieważ Pekin stolicą motoryzacji stanie się już za niecałe dwa tygodnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *