The Grand Tour – czyli powrót świętej trójcy motoryzacji

Tomasz Wrodarczyk

Tomasz Wrodarczyk

Dla wielu z nas – ludzi o specyficznym poczuciu humoru, oraz  pasji jaką jest motoryzacja – wieść o zakończeniu emitowania programu Top Gear była jak utrata wiernego przyjaciela. Przyjaciela, który towarzyszył nam przez długie lata.  Na szczęście panowie dogadali się między sobą, oraz nowym producentem (Andy Wilman) i już 18 listopada powrócą na ekrany naszych odbiorników.

Nowy program wstępnie emitowany ma być przez jeden rok, z możliwością rozszerzenia emisji do lat trzech. Odcinki emitowane będą na platformie Amazon Prime, a pojawiać mają się raz w tygodniu i trwać około 70 minut. Biorąc pod uwagę fakt, że scena otwierająca pierwszy odcinek podobno kosztowała blisko 2,5 miliona dolarów  na nudę i brak szalonych pomysłów nie powinniśmy narzekać.

Struktura programu owiana jest na razie tajemnicą – wiadomo jedynie, że nasi szaleni prezenterzy podczas trwania „Wielkiej Podróży” zwiedzać będą różne zakamarki świata, a za studio będzie służyć im rozbijany namiot. Pierwsze takie „studio” powstało na ziemi Johannesburga – czyli największego miasta RPA.

Wszystkim fanom Top Gear’a nie pozostaje nic innego jak tylko cierpliwie poczekać na premierę pierwszego odcinka, który swój debiut na ekranach będzie miał 18 listopada.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *