Mazda RX Vision najprawdopodobniej w 2020!

Tomasz Wrodarczyk

Tomasz Wrodarczyk

Kiedy większość z nas aktualnie przeżywa „błahe” problemy związane z końcem roku, które najczęściej spowodowane są tym, że nie wiemy, jakiego koloru skarpetki kupić dla swojej drugiej połówki pod choinkę lub dlaczego dopiero teraz zorientowaliśmy się, że do sylwestra zostało mniej niż 2 miesiące, a my znowu nie mamy go gdzie spędzić… tymczasem szefostwo Mazdy wybiega trochę dalej w przyszłość.

Mazda RX Vision – koncept, który może stać się realny.

Mazda RX Vision pierwszy raz objawiła się szerszej publiczności w roku 2015 – jako koncepcyjny samochód napędzany silnikiem rotorowym – co więcej, od razu podbiła ona serca fanów i zdobyła główną nagrodę francuskiego Międzynarodowego Festiwalu Motoryzacji.

Mazda RX Vision

Po przeszło roku, szefowie Mazdy informują, że istnieje całkiem duże prawdopodobieństwo, aby  Mazda RX Vision stała się pełnoprawnym, śmigającym po drogach pojazdem. Jak czytamy w wypowiedzi szefa Fujiwary, nad projektem tego samochodu, wciąż pracuje grupa osób, których głównym zadaniem jest dokończenie dzieła do roku 2020.

Mazda RX Vision - widok na tył.

Największe problemy, jakie aktualnie stają na drodze do tego, aby Mazda RX Vision szczęśliwie wyjechała na drogę to budżet oraz pewne zagadnienia techniczne np. z jakiego tworzywa wykonać karoserie samochodu. Z pozostałych wartych wynotowania informacji, dowiedzieć możemy się, że model Vision w przyszłości otrzyma również napęd hybrydowy.

 Mazda RX Vision – co dalej?

Wygląda na to, że tego newsa należy odbierać pozytywnie, miejmy nadzieję, że wspaniale prezentujący się model RX Vision wyjedzie kiedyś na drogę, aby cieszyć oczy przechodniów i tyłek jakiegoś bogacza. Dodatkowo, powinniśmy spodziewać się debiutu samochodu raz jeszcze na jakiś targach motoryzacyjnych w niedalekiej przyszłości. Kto wie, może ten wspaniale wyglądający supersamochód trafi na któreś z organizowanych w Polsce targów. Jakie jest Wasze zdanie na temat tego samochodu?

P.s.

Wybraliście już ten kolor skarpetek?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OSTATNIE WPISY
OFERTY SAMOCHODÓW
Nowy Nissan Juke DIG T 117KM Tekna + PAKIETY, Max Opcja cena: 101 980,00 PLN
rabat: 8 000,00 PLN
nasza cena: 93 980,00 PLN
MAZDA6 SEDAN SKYMOTION 6MT 2WD cena: 132 772,00 PLN
rabat: 20 772,00 PLN
nasza cena: 112 000,00 PLN
NISSAN QASHQAI N Connecta DIG T 160 Pakiet Zima, Styl, Techno cena: 108 707,00 PLN
rabat: 21 741,39 PLN
nasza cena: 86 965,61 PLN