2018 Corvette Stingray ZR1!

Tomasz Wrodarczyk

Tomasz Wrodarczyk

W 2018 roku zadebiutuje nowa Corvette Stingray ZR1!

Nowa propozycja prosto od General Motors to samochód o niesamowitej aerodynamice, ulepszonej jednostce napędowej oraz niesamowitym wyglądzie. Ogromnym plusem tego samochodu są oferowane osiągi, które można porównać do Ferrari 488GTB, a sama Corvetta Stingray ZR1 kosztuje połowę mniej!

2018 Corvette Stingray ZR1

Najprawdopodobniej najnowszy Stingray ZR1 walczyć będzie o miano najszybszej Corvetty w historii. Pomóc w tym ma specjalne odchudzona rama samochodu zbudowane ze stopów aluminium. Karoseria zaś wykonana została z kompozytowego tworzywa sztucznego. Całość osadzona jest na pięknych szerokich kołach, które ozdobione są pięcioramiennymi felgami.

2018 Corvette Stingray ZR1

Przypuszczać można, że Corvette Stingray ZR1 napędzana będzie silnikiem, który generować będzie 750 KM i należy do rodziny wyśmienitych silników V-8. Chodzą słuchy, że General Motors najprawdopodobniej wyposaży samochód w dwie turbosprężarki oraz manualną siedmiostopniową skrzynie biegów.

2018 Corvette Stingray ZR1

Corvette ZR1 trafi do nas wraz z jej światową premierą, która planowana jest na rok 2017 podczas targów motoryzacyjnych, które odbędą się w Detroit. Wszyscy zainteresowani modelem, mogą już od miesiąca składać na niego zamówienia.

Cena tego wozu to ciut mniej niż 100 tysięcy dolarów…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *