Nienawidzę kierowców BMW…

Tomasz Wrodarczyk

Tomasz Wrodarczyk

Na świecie pełno jest stereotypów – praktycznie dla każdego przyszykowana jest odpowiednia łatka. Nie inaczej jest w świecie motoryzacji…

Oto dlaczego nienawidzę kierowców BMW.

Po pierwsze.

Wiecie, jaka cześć w samochodach bawarskiego producenta nigdy się nie psuje?  Kierunkowskazy.

A wiecie dlaczego? Odpowiedź jest prosta, ponieważ żaden szanujący się kierowca „bi em dabilju” nie będzie korzystał z tak prostackiego wynalazku. Kierowca BMW jedzie gdzie chce, kiedy chce i z jaką prędkością chce. Nic Ci do tego.

Po drugie.

Kierowcy BMW są to osoby chamskie i nierespektujące innych użytkowników drogi. Większość filmików, gdzie dochodzi do bójki lub ostrej sprzeczki pomiędzy dwoma kierowcami, mamy praktycznie 90% szanse, że jeden z kłócących się jedzie właśnie BMW…

Po trzecie.

Kierowcy BMW mają zbyt duże mniemanie na temat swoich zdolności do prowadzenia pojazdu. Często powoduje to doprowadzenie do sytuacji, w której życie przypadkowych osób staje pod znakiem zapytania. Jednak – na całe szczęście – najczęściej ofiarami swoich wybryków pseudo-motoryzacyjnych padają osoby siedzące w BMW.

Tutaj kilka przykładów, które można opisać jako „tak chciałbym zaszpanować, ale nie wiem jak”

P.s nigdy nie proś Twojego kumpla, który posiada BMW, żeby cię gdzieś „wyrzucił po drodze”:

Po czwarte.

Kierowcy BMW nie potrafią parkować. Hmm, choć może określenie nie potrafią, jest nie do końca odpowiednie… raczej parkują, tak jak jeżdżą, czyli gdzie tylko chcą.

A miało być tak pięknie…

Oto tylko kilka z przyczyn, dla których kierowcy BMW mają złą reputacje. Oczywiście, cały artykuł miał tylko na celu rozbawienie oraz popatrzenie na wszystko co się dzieje „z boku”. Nie chciałem urazić tutaj żadnego posiadacza tego pięknego samochodu. Mam nadzieje, że rozumiecie.

Jeżeli macie jakieś swoje ulubione filmiki lub przeżycia związane z tymi kierowcami, dajcie znać w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *