Volkswagen I.D. Buzz !

Tomasz Wrodarczyk

Tomasz Wrodarczyk

Czas na trochę kosmicznej technologii ! Odważne spojrzenie w przyszłość niemieckiej marki VW. Przed Państwem najnowsza propozycja nowoczesnego mikrobusu!
Zanim wspomniany I.D. wyruszy w swoje pierwsze podróże, minie jeszcze trochę czasu. Produkcja planowana jest dopiero na rok 2022. Całkiem możliwe, że sporo jeszcze zmieni się w zaprezentowanym prototypie.

VW-Buzz-

Samochód oczywiście zgodnie z trendami napędzany będzie silnikiem elektrycznym, który generować ma 201 KM. Na jednym ładowaniu przejechać będzie można dystans ponad 400 kilometrów.

Dość ciekawie wygląda kwestia osiągów samochodu. Najprawdopodobniej, do 100 km/h samochód rozpędzi się w nieco ponad 5 sekund, a prędkość maksymalna ma zostać celowo ograniczona do 160 km/h.

Najwięcej jednak dzieje się w środku. Kosmiczne technologie widoczne są tutaj na każdym kroku. Jednym z największych bajerów jest kierownica, która automatycznie chowa się, gdy nie jest używana. Dość ciekawie została też rozegrana kwestia aranżacji wnętrza. Fotele można ustawiać praktycznie w każdym dowolnym kierunku, co korzystnie wpłynie na odpoczynek podczas długich podróży.

Niestety, więcej konkretnych informacji dotyczących tego samochodu otrzymamy dopiero w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *