Najem konsumencki na kilometry – kolejna nowość sygnowana marką grupy Getin!

Marcin Gałęziok

Marcin Gałęziok

Nie tak dawno pisaliśmy dla Was artykuł o możliwości najmu długoterminowego – „Happy Miles” –
którego koszt naliczany jest od przejechanych kilometrów. Dotychczas opcja ta dostępna była tylko dla firm. Jednak sytuacja dość szybko się zmieniła – wkrótce najem taki będzie dostępny dla każdego!

Przejdźmy więc do szczegółów:

Klient będzie mógł wybrać dowolny pojazd oraz okres finansowania, a sam najem będzie składać się z raty stałej określonej w umowie oraz drugiej części raty, która wyliczona będzie na podstawie przejechanych kilometrów w danym miesiącu. W tym produkcie nie istnieje opłata wstępna. Na koniec najmu samochód oddawany jest do banku lub istnieje możliwość wykupu pojazdu po cenie rynkowej, którą zaproponuje Getin Rent – który jest całkowitym właścicielem pojazdu przez cały okres najmu.

Najem składa się z pełnego serwisu MAXI:

– wszystkie przeglądy wskazane przez producenta (oleje, filtry i inne części wymagane według książki serwisowej) – wszystkie elementy eksploatacyjne pojazdu takie jak: klocki i tarcze hamulcowe, drążek stabilizatora, amortyzatory, żarówki itp.

– wszelkie naprawy nie objęte gwarancją producenta samochodu takie jak: rozrząd, układ wydechowy i elektryczny, skrzynia biegów itp.

– wymagane okresowe badania techniczne.

Najem ten w cenie również posiada system GPS, opony zimowe, Assistance, a także likwidację szkód razem z opłacaniem VAT za szkodę.

Produkt ten dotyczy tylko samochodów nowych oraz używanych do 6 miesięcy. Okres finansowania to od 2 do 5 lat. Nie deklarujemy ilości przejechanych kilometrów ponieważ są one automatycznie przeliczne przez system GPS na złotówki. Nasza rata to część stała (jest to serwis, opony, GPS, assistance, likwidacja szkód, rejestracja pojazdu) plus naliczone złotówki za przejechany dystans w danym miesiącu.

Zapraszamy do kontaktu, w razie pytań rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz przygotujemy ofertę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *