Nowy Peugeot 301 już dostępny!

Dawid Pięta

Dawid Pięta

W salonach dostępny jest już odświeżony Peugeot 301. Nadwozie samochodu przeszło kilka widocznych zmian. Już na pierwszy rzut oka widać, że przedni grill został dopasowany do nowej linii stylistycznej marki, oraz że tylne światła, jak w innych modelach, mają przypominać charakterystyczne lwie pazury.

Zmiany zaszły także w środku, na uwagę z pewnością zasługuje 7 calowy, dotykowy ekran, obsługujący funkcje samochodu oraz połączenie ze smartfonem.

Model jest dostępny w trzech wersjach wyposażenia, Access (cena od 42 500zł), Active (od 50 400zł) oraz Allure (od 58 100zł).

Nic nie zmieniło się w kwestii  silników, do wyboru mamy dwa motory benzynowe – trzycylindrowy 1.2 PureTech 82KM, oraz 1,6 VTi 115 KM, dostępny w wersjach z automatyczną skrzynią biegów i LPG. Dostępny diesel to 1,6 BlueHDi o mocy 100KM.

Za Peugeota 301 w najbogatszej wersji wyposażenia, z silnikiem 1,6 VTi i automatyczną skrzynią biegów, zapłacimy katalogowo 63 100zł.

Nowego Peugeota 301, jak i wiele innych ofert samochodów w najlepszych cenach, możecie znaleźć w zakładce oferty samochodów.

2 odpowiedzi na “Nowy Peugeot 301 już dostępny!”

  1. Anty P pisze:

    Zupełnie mnie to nie przekonuje, środek dalej wygląda tragicznie i pewno będzie tak samo tragicznie wykonany

  2. KarolW pisze:

    Wygląda dużo lepiej od poprzedniej wersji… Normalne auto w normalnej cenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *