2018 Hyundai Sonata

Tomasz Wrodarczyk

Tomasz Wrodarczyk

Zaprezentowana w roku 2015, siódma generacja modelu Sonata doczekała się swojego liftingu.
Nie możemy mówić tutaj o rewolucji w wyglądzie samochodu. Jednak zmiany, które nastąpiły w modelu, określić można jako „pozytywne”. Agresywnie skomponowany przód samochodu ładnie łączy się z charakterystycznym grillem marki. Na nowo zaprojektowany przedni zderzak został elegancko połączony z nowymi światłami.

Boki samochodu również przeszły „małe operacje plastyczne”. Widać, że położono tutaj nacisk na świeżość i najnowsze trendy panujące w motoryzacji. Linie boczne samochodu zostały bardzo dobrze skomponowane i przenikają się z  tyłem auta. Z tyłu na pierwszy rzut oka widzimy duży napis, który jasno informuje nas, z jakim samochodem mamy do czynienia, widać również zmienione lekko tylne lampy. Co więcej, nowy model otrzymał nowe wzory aluminiowych felg, które zakupić będzie można w rozmiarach 16,17 oraz 18 cali.

Mało zmian natomiast widać w środku samochodu. Subtelnym zmianą poddano tutaj drążek zmiany biegów, jak i poprawiono również jakość wykończenia przycisków, które odpowiedzialne są za niektóre funkcje samochodu. Zauważyć również możemy 7-calowy wyświetlacz, który został ładnie wkomponowany między nowo zaprojektowane doloty powietrza. Z technologicznych bajerów, auto oferować będzie system Apple CarPlay oraz Android Auto, jak i system ostrzegający o zbliżaniu się z nadmierną prędkością do przeszkody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *