Land Rover prezentuje limitowaną edycję modelu Evoque!

Dawid Pięta

Dawid Pięta

Od debiutu – 6 lat temu – modelu Evoque, Land Rover wyprodukował ich już 600 tys., jest to prawie dwa razy więcej niż wyniosła, w tym samym czasie, sprzedaż zwykłego Range Rovera. Podążając dalej na fali sukcesu firma prezentuje specjalną edycję modeluv – Evoque Landmark, chcąc tym samym jeszcze bardziej wbić się w rynek ekskluzywnych SUVów.

Samochód dostępny będzie w standardowym kolorze 'Moraine Blue’, inspirowanym turkusowymi jeziorami kanadyjskich Gór Skalistych. Dla wybrednych dostępne będą jeszcze dwie barwy – szara i biała.

Evoque otrzyma subtelny body kit, w postaci ciemnoszarych elementów umieszczonych na nadwoziu, takich jak np. grill lub znak Range Rovera, 19 calowe koła i satynowe wykończenia wnętrza. Dodatkowo zamówić można będzie wersję z systemem bezkluczykowym i szklanym dachem.

Landmark dostępny będzie z 178 konnym silnikiem diesla. W wersji ze skrzynią manualną, po przeliczeniu na złotówki, będzie kosztował on około 195 tys. W automacie będzie to około 10 tys. złotych więcej. Co ciekawe, Range Rover Evoque Landmark nie zadebiutował tradycyjnie na targach motoryzacyjnych, a na Królewskich Targach Konnych w Windsorze – 10 maja!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *