CYBER LEASING WEEK

Inne wpisy

CYBER LEASING WEEK

CYBER WEEK z Autobrief: Pierwsza Rata GRATIS!

promocja trwa do 3 Grudnia

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji Cyber Week w AUTOBRIEF! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie niepowtarzalną ofertę - pierwsza rata za leasing lub wynajem pojazdu, maszyn i urządzeń GRATIS!

 

1. Pierwsza Rata za Darmo!

W ramach naszej promocji Cyber Week, każdy klient, który zdecyduje się na leasing pojazdu lub wynajem otrzyma pierwszą ratę zupełnie za darmo. To doskonała okazja, aby rozpocząć korzystanie z nowego pojazdu lub sprzętu z gotówką w kieszeni!

 

2. Dla Wszystkich Pojazdów i Maszyn!

Promocja obejmuje wszystkie dostępne w naszej ofercie pojazdy i maszyny. Bez względu na to, czy szukasz nowego lub używanego samochodu osobowego, floty firmowej, maszyny budowlanej czy urządzenia do swojej firmy, teraz to najlepszy moment, aby spełnić swoje potrzeby biznesowe oraz prywatne.

 

3. Co chcesz, jakie chcesz!

Nie ma żadnych ograniczeń ani wytycznych odnośnie wyboru pojazdu czy maszyny. Wszystkie nasze produkty są objęte promocją, dzięki czemu masz pełną swobodę wyboru zgodnie z potrzebami.

 

4. Zakup w Terminie do 3 grudnia!

Aby skorzystać z promocji, zgłoś się do nas z chęcią zakupu lub wynajmu w okresie 27 listopad - 3 grudzień bieżącego roku. To ograniczony czas, więc nie przegap okazji!

 

5. Indywidualne Umowy, Standardowe Warunki!

Warunki leasingu i umowy wynajmu pozostają takie same jak w przypadku standardowego finansowania. Nie ma żadnych dodatkowych warunków ani zmian istotnych dla promocji.

 

6. Dostępność dla Wszystkich Klientów!

Promocja jest dostępna dla wszystkich klientów, bez względu na wcześniejszą historię korzystania z usług naszej firmy. Każdy klient może skorzystać z tej wyjątkowej oferty podczas Cyber Week.

 

7. Uproszczona Procedura Bez BIK/KRS! *

Eliminujemy konieczność sprawdzania klienta w bazach BIK/KRS. Dzięki temu proces jest szybszy i bardziej dostępny.

 

8. Wpłata od 0%! *

Oferujemy również możliwość rozpoczęcia leasingu od 0% wpłaty. To unikalna okazja dla naszych klientów, którzy chcą skorzystać z usług z minimalnym obciążeniem finansowym na początku.

Nie czekaj! Skorzystaj z Cyber Week w AUTOBRIEF i ciesz się nowym nabytkiem BEZ OPŁATY ZA PIERWSZĄ RATĘ. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji już teraz!

PAMIĘTAJ oferta obowiązuje tylko do 3 grudnia.

 

* warunki zależne od wyboru metody finansowania. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji.

** maksymalna kwota rabatu 2000zł/netto.