Słuchaj z Klasą: Najlepsze Podcasty na Długie Trasy cz.2

Inne wpisy

Słuchaj z Klasą: Najlepsze Podcasty na Długie Trasy cz.2

Podczas długich podróży samochodem, czas spędzony za kierownicą może czasami wydawać się monotematyczny. W tym poradniku odkrywamy fascynujący świat podcastów motoryzacyjnych i nie tylko, które umilą Ci czas za kierownicą i poszerzą Twoją wiedzę. Zapraszamy na część drugą!

 

DODECHY.PL

"Program DoDechy to możliwie najwyższej jakości polski podcast motoryzacyjny, prowadzony przez trójkę pasjonatów, którzy są prawdziwymi znawcami motoryzacji... no, prawie we wszystkim. Słuchacze mogą spodziewać się swobodnego podejścia do tematu motoryzacji, obfitości informacji, częstych odchyleń od tematu głównego oraz żartów z ciężką dawką humoru. Gwarantujemy dobrą zabawę!"

🔗 https://dodechypodcast.pl/category/dodechy-podcast/

🔗 https://dodechypodcast.pl/category/dodechy-by-night/

🔗 https://www.youtube.com/channel/UCHatD0ELjN_BOMTScRfJNHQ

 

PODWOZIE.COM

„Motoryzacja to moja największa pasja. Moi rodzice twierdzą, że odkąd zacząłem mówić, mówiłem o samochodach. Tym kto wprowadził mnie w świat motoryzacji był mój tata, ale on jest fascynatem, a ja stałem się fanatykiem. Zawodowo samochodami zajmuję się od 2012 roku, przez moje ręce przewinęło się już ponad 800 samochodów nowych. Od 3 lat prowadzę firmę Currus Cars, której zadaniem jest doradztwo klientom klasy premium w zakupie i eksploatacji samochodów – jest to mój autorski projekt automotive concierge. Pracuję także w Autocentrum.pl jako dziennikarz, a wraz z Zacharem Zawadzkim od ponad roku na jego kanale ZacharOFF poruszamy kwestie związane z zakupem nowych samochodów, które odnotowały łącznie niemal milion wyświetleń. Podcast Podwozie to kolejny projekt, który daje mi możliwość mówić o motoryzacji wszystko to, co myślę. Bez cenzury, bez nacisków, bez hamulców.”

🔗 http://podwozie.com/

 

PÓŁ GODZINY Z GWIAZDĄ

To nie tylko propozycja dla entuzjastów samochodów, ale również dla wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę na temat motoryzacji, zakupić pojazd lub poznać najnowsze innowacje. W każdym epizodzie Rafał Jemielita wraz ze specjalnymi gośćmi będzie eksplorować fascynujące zagadnienia dotyczące zarówno przeszłości, jak i przyszłości Mercedes-Benz, technologii oraz aktualnych trendów w świecie motoryzacji.

🔗 https://soundcloud.com/user-421742932/3-dom-amg

🔗 https://podcasts.apple.com/pl/podcast/3-dom-amg/id1491733124?i=1000468772546

 

OSTRY ZAKRĘT – PODCAST ADAMA KLIMKA

Ostry zakręt – podcast motoryzacyjny Adama Klimka, który od lat w TVN Turbo przekonuje miliony Polaków, że mechanikę samochodową można po prostu kochać. Wywiady z gwiazdami, porady mechaniczne i opinie Adama Klimka na tematy nie tylko motoryzacyjne. 

🔗 https://podtail.com/podcast/ostry-zakr-t-podcast-adama-klimka/

Miłego Słuchania 😊