Słuchaj z Klasą: Najlepsze Podcasty na Długie Trasy

Inne wpisy

Słuchaj z Klasą: Najlepsze Podcasty na Długie Trasy

Słuchaj z Klasą: Najlepsze Podcasty na Długie Trasy

Podczas długich podróży samochodem, czas spędzony za kierownicą może czasami wydawać się monotematyczny. W tym poradniku odkryjemy fascynujący świat podcastów motoryzacyjnych, które nie tylko umilą Ci czas za kierownicą, ale także poszerzą Twoją wiedzę. Zaczynamy!

 

ELEKTRYCZNIE TEMATYCZNI ⚡️

Rozpoczynamy nasze zestawienie podcastów motoryzacyjnych od "Elektrycznie Tematycznych", świeżego podcastu skupiającego się na elektromobilności. Głosy tego podcastu prowadzą dwie wyjątkowe postaci: Katarzyna Frendl, redaktorka naczelna motocaina.pl, oraz Paweł Pilarczyk z ITbiznes. Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie elektromobilności, pierwszy odcinek tego podcastu czeka na Ciebie do odsłuchania 

POSŁUCHAJ 👉🏻   https://tiny.pl/cvvrs

 

JEDŹMY GDZIEŚ – KUBA PRZYGOŃSKI I HUBERT JASKÓLSKI 🗺️

W tym kontekście użyte słowo "prowadzący" jest jak najbardziej adekwatne. Kuba Przygoński, doświadczony kierowca rajdowy, oraz entuzjasta motoryzacji, Hubert Jaskólski, zabiorą was w fascynującą podróż po świecie pojazdów. Razem z nimi odkryjecie tajniki rajdów, prześledzicie najnowsze osiągnięcia technologii motoryzacyjnej oraz wsłuchacie się w opowieści o klasycznych modelach.

POSŁUCHAJ 👉🏻  https://tiny.pl/cvvr6

 

OVERDRIVE - O MOTORYZACJI Z INNEJ STRONY 🔃

Podcast motoryzacyjny Overdrive.com.pl, czyli cykliczna audycja internetowa. Prowadzi ją Bartosz Ławski – redaktor naczelny Overdrive wraz z zaproszonymi gośćmi. Rozmawiają o motoryzacji i nie tylko.

POSŁUCHAJ  👉🏻 https://tiny.pl/cvvrv

 

AUTOPODCASTO 🤘🏼

Tak panowie z Autopodcasto mówią o sobie: Dla Bartka samochód musi być przede wszystkim szybki, Filip ogląda się za ciężarówkami. Bartek od lat jeździ hot hatchami, dla Filipa ideałem jest jego pickup. Od zawsze dyskutowali na temat motoryzacji i właśnie tak powstało Autopodcasto.

POSŁUCHAJ 👉🏻 https://tiny.pl/r66n5

 

WRZUĆ NA LUZ - TOMASZ GORAZDOWSKI I JULIUSZ SZALEK 

Ponad 140 odcinków tego podcastu zapewni Ci naprawdę sporą dawkę motoryzacyjnych informacji!  Od elektryków po klasyki. To trzeba koniecznie sprawdzić!

POSŁUCHAJ 👉🏻 https://tiny.pl/cvvwz

  Podsumowując nasz poradnik z podcastami dla kierowców, mamy nadzieję, że odkryliście dla siebie nowe źródła rozrywki, wiedzy i inspiracji. Kiedy następny raz wsiądziecie za kierownicę, niech podcasty staną się Waszym niezawodnym towarzyszem podróży.    

STAY TUNED❗️Już niedługo kolejna dawka motoryzacyjnej wiedzy i ciekawostek! 

 #podcasty #Motoryzacja #kierowcy