GAP

Ubezpieczenie GAP to dobrowolna polisa, która chroni właścicieli samochodów, zwłaszcza w sytuacjach całkowitego uszkodzenia lub kradzieży auta.

Gdy dochodzi do wypadku, a samochód uległ szkodzie całkowitej, standardowe ubezpieczenie AC pokrywa tylko wartość rynkową pojazdu. Różnica między tą kwotą, a ceną fakturową przy zakupie – to właśnie luka finansowa.

Ubezpieczenie GAP wypełnia tą przestrzeń! Pokrywając różnicę – chroni klienta przed nadmiernymi stratami.

Ubezpieczenie GAP przyda się również w przypadku kradzieży auta. Na takiej samej zasadzie jak przy szkodzie całkowitej, odszkodowanie od standardowego ubezpieczenia nie pokryje całej wartości początkowej samochodu. Z GAP klient odzyska odszkodowanie na wartość fakturową zakupionego pojazdu. Dzięki temu, nie będzie stratny tego co przez okres użytkowania auto straciło na wartości, a jednak już w ratach czy w opłacie początkowej przepalał na konto finansującego.

W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia GAP w różnych formach:

Ubezpieczenie straty finansowej GAP Fakturowy: pokrywa w przypadku szkody całkowitej lub kradzieży różnicę pomiędzy wartością fakturową pojazdu a wartością odszkodowania z AC

Ubezpieczenie straty finansowej GAP Finansowy – pokrywa w przypadku szkody całkowitej lub kradzieży różnicę pomiędzy wartością pozostałą do spłaty zobowiązania a wartością odszkodowania z AC

Ubezpieczenie straty finansowej GAP Indeksowy – pokrywa w przypadku szkody całkowitej lub kradzieży różnicę pomiędzy wartością pozostałą do spłaty zobowiązania a wartością odszkodowania z AC + 25%

Porównujemy dla państwa ubezpieczenia firm leasingowych i zewnętrznych firm ubezpieczeniowych, tak aby wybrać najkorzystniejszą opcję.

Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na polisę jednoroczną, czy wieloletnią – niezależnie od formy, którą wybierzesz masz możliwość skorzystać z różnych możliwości opłacenia jej:
jednorazowo
w ratach – miesięcznych, kwartalnych lub rocznych

Na wszelkie pytania związane z dodatkowym jak i z obowiązkowym ubezpieczeniem samochodu odpowiedzą nasi doradcy. Oferujemy kompleksową, profesjonalną pomoc – tak aby znaleźć najkorzystniejszą opcję dla każdego z naszych klientów.
Zapraszamy do kontaktu!

Najlepsze oferty

Volvo XC90
Leasing
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Volvo

XC90

303 156 PLN
Toyota Proace Long
Leasing
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Toyota

Proace

139 400 PLN
Toyota C-HR
Leasing
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Toyota

C-HR

140 826 PLN
Renault Trafic Combi
Leasing
Wynajem
OD RĘKI
Peugeot

Trafic Combi

181 999zł PLN
Volkswagen Passat
Wynajem
OD RĘKI
Volkswagen

Passat

2 164 PLN/MC
Hyundai Tucson N-Line
Wynajem
OD RĘKI
Hyundai

Tucson

1997 PLN/MC
Audi A4 Avant
Leasing
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Audi

A4

184 123 PLN
Toyota Land Cruiser Invincible
Leasing
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Toyota

Land Cruiser

325 000 PLN
Toyota Hilux SR5+
Leasing
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Toyota

Hilux

223 860 PLN
Toyota Proace City
Leasing
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Toyota

Proace City

113 000 PLN