GAP

Ubezpieczenie GAP to dobrowolna polisa, która chroni właścicieli samochodów, zwłaszcza w sytuacjach całkowitego uszkodzenia lub kradzieży auta.

Gdy dochodzi do wypadku, a samochód uległ szkodzie całkowitej, standardowe ubezpieczenie AC pokrywa tylko wartość rynkową pojazdu. Różnica między tą kwotą, a ceną fakturową przy zakupie – to właśnie luka finansowa.

Ubezpieczenie GAP wypełnia tą przestrzeń! Pokrywając różnicę – chroni klienta przed nadmiernymi stratami.

Ubezpieczenie GAP przyda się również w przypadku kradzieży auta. Na takiej samej zasadzie jak przy szkodzie całkowitej, odszkodowanie od standardowego ubezpieczenia nie pokryje całej wartości początkowej samochodu. Z GAP klient odzyska odszkodowanie na wartość fakturową zakupionego pojazdu. Dzięki temu, nie będzie stratny tego co przez okres użytkowania auto straciło na wartości, a jednak już w ratach czy w opłacie początkowej przepalał na konto finansującego.

W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia GAP w różnych formach:

Ubezpieczenie straty finansowej GAP Fakturowy: pokrywa w przypadku szkody całkowitej lub kradzieży różnicę pomiędzy wartością fakturową pojazdu a wartością odszkodowania z AC

Ubezpieczenie straty finansowej GAP Finansowy – pokrywa w przypadku szkody całkowitej lub kradzieży różnicę pomiędzy wartością pozostałą do spłaty zobowiązania a wartością odszkodowania z AC

Ubezpieczenie straty finansowej GAP Indeksowy – pokrywa w przypadku szkody całkowitej lub kradzieży różnicę pomiędzy wartością pozostałą do spłaty zobowiązania a wartością odszkodowania z AC + 25%

Porównujemy dla państwa ubezpieczenia firm leasingowych i zewnętrznych firm ubezpieczeniowych, tak aby wybrać najkorzystniejszą opcję.

Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na polisę jednoroczną, czy wieloletnią – niezależnie od formy, którą wybierzesz masz możliwość skorzystać z różnych możliwości opłacenia jej:
jednorazowo
w ratach – miesięcznych, kwartalnych lub rocznych

Na wszelkie pytania związane z dodatkowym jak i z obowiązkowym ubezpieczeniem samochodu odpowiedzą nasi doradcy. Oferujemy kompleksową, profesjonalną pomoc – tak aby znaleźć najkorzystniejszą opcję dla każdego z naszych klientów.
Zapraszamy do kontaktu!

Najlepsze oferty

DACIA SANDERO
Wynajem
OD RĘKI
Dacia

Sandero

1 250 PLN/MC
VOLVO XC60
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Volvo

XC60

3 150 PLN/MC
Peugeot 308 GT
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Peugeot

308

1 640 PLN/MC
Toyota RAV4 - Adventure
Leasing
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Toyota

RAV4

206 900 PLN
Toyota RAV4 - Adventure
Leasing
OD RĘKI
Toyota

RAV4

205 100 PLN
Mercedes EQE 300
Wynajem
OD RĘKI
Mercedes-Benz

EQE 300 4d

4 200 PLN/MC
Hyundai i30 Wagon
Wynajem
OD RĘKI
Hyundai

i30

1 800 PLN/MC
Volkswagen Passat - Business
Wynajem
OD RĘKI
Volkswagen

Passat

1 950 PLN/MC
DS4 - Trocadero
Wynajem
Najem
OD RĘKI
DS Automobiles

DS4

2 100 PLN/MC
BMW 318i
Wynajem
OD RĘKI
BMW

318i

2 100 PLN/MC