GAP

Ubezpieczenie GAP to dobrowolna polisa, która chroni właścicieli samochodów, zwłaszcza w sytuacjach całkowitego uszkodzenia lub kradzieży auta.

Gdy dochodzi do wypadku, a samochód uległ szkodzie całkowitej, standardowe ubezpieczenie AC pokrywa tylko wartość rynkową pojazdu. Różnica między tą kwotą, a ceną fakturową przy zakupie – to właśnie luka finansowa.

Ubezpieczenie GAP wypełnia tą przestrzeń! Pokrywając różnicę – chroni klienta przed nadmiernymi stratami.

Ubezpieczenie GAP przyda się również w przypadku kradzieży auta. Na takiej samej zasadzie jak przy szkodzie całkowitej, odszkodowanie od standardowego ubezpieczenia nie pokryje całej wartości początkowej samochodu. Z GAP klient odzyska odszkodowanie na wartość fakturową zakupionego pojazdu. Dzięki temu, nie będzie stratny tego co przez okres użytkowania auto straciło na wartości, a jednak już w ratach czy w opłacie początkowej przepalał na konto finansującego.

W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia GAP w różnych formach:

Ubezpieczenie straty finansowej GAP Fakturowy: pokrywa w przypadku szkody całkowitej lub kradzieży różnicę pomiędzy wartością fakturową pojazdu a wartością odszkodowania z AC

Ubezpieczenie straty finansowej GAP Finansowy – pokrywa w przypadku szkody całkowitej lub kradzieży różnicę pomiędzy wartością pozostałą do spłaty zobowiązania a wartością odszkodowania z AC

Ubezpieczenie straty finansowej GAP Indeksowy – pokrywa w przypadku szkody całkowitej lub kradzieży różnicę pomiędzy wartością pozostałą do spłaty zobowiązania a wartością odszkodowania z AC + 25%

Porównujemy dla państwa ubezpieczenia firm leasingowych i zewnętrznych firm ubezpieczeniowych, tak aby wybrać najkorzystniejszą opcję.

Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na polisę jednoroczną, czy wieloletnią – niezależnie od formy, którą wybierzesz masz możliwość skorzystać z różnych możliwości opłacenia jej:
jednorazowo
w ratach – miesięcznych, kwartalnych lub rocznych

Na wszelkie pytania związane z dodatkowym jak i z obowiązkowym ubezpieczeniem samochodu odpowiedzą nasi doradcy. Oferujemy kompleksową, profesjonalną pomoc – tak aby znaleźć najkorzystniejszą opcję dla każdego z naszych klientów.
Zapraszamy do kontaktu!

Najlepsze oferty

VOLVO XC60 Ultra, Motyw: Dark
Leasing
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Volvo

XC90

226 122 PLN
TOYOTA PROACE CITY VERSO Business LONG
Leasing
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Toyota

TOYOTA PROACE CITY VERSO

134 713 PLN
TOYOTA PROACE CITY VERSO FAMILY
Leasing
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Toyota

PROACE CITY VERSO

122 000 PLN
Toyota Camry Hybrid
Leasing
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Toyota

Camry

184 000 PLN
Mercedes-Benz CLA 180 Progressive 7G-DCT
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Mercedes-Benz

CLA 180

2 356 PLN/MC
Passat Variant Business 1.5 TSI ACT
Leasing
Wynajem
OD RĘKI
Volkswagen

Passat

2 239 PLN/MC
DACIA SANDERO
Wynajem
OD RĘKI
Dacia

Sandero

1 250 PLN/MC
VOLVO XC60
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Volvo

XC60

3 150 PLN/MC
Peugeot 308 GT
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Peugeot

308

1 640 PLN/MC
Toyota RAV4 - Adventure
Leasing
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Toyota

RAV4

206 900 PLN