Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy samochodów to sposób finansowania pozwalający przedsiębiorstwom na większą elastyczność i efektywność w zarządzaniu flotą pojazdów.
W naszej firmie proponujemy wynajem długoterminowy z okresem finansowania od 24 do 60 miesięcy

Główną zaletą jest minimalizacja początkowych kosztów, co pozwala przenieść zaoszczędzone środki w inne gałęzie firmy. Długoterminowy leasing pozwala uniknąć kosztów związanych z serwisowaniem, ubezpieczeniem i utrzymaniem samochodów.

Stabilne raty leasingowe ułatwiają prognozowanie budżetu, a elastyczność umowy pozwala na dostosowanie floty do dynamicznie zmieniających się potrzeb. Wynajmując samochody na dłuższy okres, firma unika również ryzyka utraty wartości pojazdu.

To także gwarancja tego, że firma będzie wyposażona w najnowsze modele samochodów – poprawia to komfort, bezpieczeństwo, a także zwiększa to prestiż klienta korzystającego z tej formy wynajmu.

Zalety te sprawiają, że wynajem długoterminowy w leasingu staje się atrakcyjnym rozwiązaniem dla firm, które chcą posiadać nowoczesną flotę bez początkowych inwestycji o wysokim ryzyku, a jednocześnie cenią sobie stabilność kosztów i elastyczność.

Każdy produkt finansowy możemy zbudować na podstawie modelu rat sezonowych – jest to elastyczny system spłaty, w którym wysokość raty jest dostosowywana do sezonowych zmian w dochodach lub płynności finansowej przedsiębiorstwa lub osoby fizycznej.

Podstawowym celem tego podejścia jest zoptymalizowanie harmonogramu spłat w taki sposób, aby łatwiej było pokryć zobowiązania w okresach, gdy dochody są większe, na przykład w sezonach wzmożonej sprzedaży. Z kolei w okresach mniejszej sprzedaży lub mniejszych dochodów raty mogą być obniżone, aby odzwierciedlić ograniczone możliwości płatnicze.

Taki model płatności może pomóc w utrzymaniu stabilności finansowej w trakcie zmieniających się warunków sezonowych, umożliwiając lepsze dostosowanie spłat do bieżącej sytuacji finansowej podmiotu.

Co oferujemy

  1. Umowy podpisywane są na okres od 30 do 60 miesięcy
  2. Wpłata początkowa: Od 0%
  3. Po zakończeniu umowy: oddajesz samochód, nie martwisz się jego sprzedażą
  4. Usługi dodatkowe: Karty paliwowe
  5. Opłaty miesięczne: Opłaty są stałe i oprócz finansowania auta, serwisowania i ubezpieczenia pokrywają m.in. koszt przeglądów, sezonową wymianę i przechowywanie opon, Assistance, podatek
    radiowy, pełne raporty z użytkowania pojazdów.

Najlepsze oferty

Volvo XC90
Leasing
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Volvo

XC90

303 156 PLN
Toyota Proace Long
Leasing
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Toyota

Proace

139 400 PLN
Toyota C-HR
Leasing
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Toyota

C-HR

140 826 PLN
Renault Trafic Combi
Leasing
Wynajem
OD RĘKI
Peugeot

Trafic Combi

181 999zł PLN
Volkswagen Passat
Wynajem
OD RĘKI
Volkswagen

Passat

2 164 PLN/MC
Hyundai Tucson N-Line
Wynajem
OD RĘKI
Hyundai

Tucson

1997 PLN/MC
Audi A4 Avant
Leasing
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Audi

A4

184 123 PLN
Toyota Land Cruiser Invincible
Leasing
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Toyota

Land Cruiser

325 000 PLN
Toyota Hilux SR5+
Leasing
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Toyota

Hilux

223 860 PLN
Toyota Proace City
Leasing
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Toyota

Proace City

113 000 PLN