Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy samochodów to sposób finansowania pozwalający przedsiębiorstwom na większą elastyczność i efektywność w zarządzaniu flotą pojazdów.
W naszej firmie proponujemy wynajem długoterminowy z okresem finansowania od 24 do 60 miesięcy

Główną zaletą jest minimalizacja początkowych kosztów, co pozwala przenieść zaoszczędzone środki w inne gałęzie firmy. Długoterminowy leasing pozwala uniknąć kosztów związanych z serwisowaniem, ubezpieczeniem i utrzymaniem samochodów.

Stabilne raty leasingowe ułatwiają prognozowanie budżetu, a elastyczność umowy pozwala na dostosowanie floty do dynamicznie zmieniających się potrzeb. Wynajmując samochody na dłuższy okres, firma unika również ryzyka utraty wartości pojazdu.

To także gwarancja tego, że firma będzie wyposażona w najnowsze modele samochodów – poprawia to komfort, bezpieczeństwo, a także zwiększa to prestiż klienta korzystającego z tej formy wynajmu.

Zalety te sprawiają, że wynajem długoterminowy w leasingu staje się atrakcyjnym rozwiązaniem dla firm, które chcą posiadać nowoczesną flotę bez początkowych inwestycji o wysokim ryzyku, a jednocześnie cenią sobie stabilność kosztów i elastyczność.

Każdy produkt finansowy możemy zbudować na podstawie modelu rat sezonowych – jest to elastyczny system spłaty, w którym wysokość raty jest dostosowywana do sezonowych zmian w dochodach lub płynności finansowej przedsiębiorstwa lub osoby fizycznej.

Podstawowym celem tego podejścia jest zoptymalizowanie harmonogramu spłat w taki sposób, aby łatwiej było pokryć zobowiązania w okresach, gdy dochody są większe, na przykład w sezonach wzmożonej sprzedaży. Z kolei w okresach mniejszej sprzedaży lub mniejszych dochodów raty mogą być obniżone, aby odzwierciedlić ograniczone możliwości płatnicze.

Taki model płatności może pomóc w utrzymaniu stabilności finansowej w trakcie zmieniających się warunków sezonowych, umożliwiając lepsze dostosowanie spłat do bieżącej sytuacji finansowej podmiotu.

Co oferujemy

  1. Umowy podpisywane są na okres od 30 do 60 miesięcy
  2. Wpłata początkowa: Od 0%
  3. Po zakończeniu umowy: oddajesz samochód, nie martwisz się jego sprzedażą
  4. Usługi dodatkowe: Karty paliwowe
  5. Opłaty miesięczne: Opłaty są stałe i oprócz finansowania auta, serwisowania i ubezpieczenia pokrywają m.in. koszt przeglądów, sezonową wymianę i przechowywanie opon, Assistance, podatek
    radiowy, pełne raporty z użytkowania pojazdów.

Najlepsze oferty

DACIA SANDERO
Wynajem
OD RĘKI
Dacia

Sandero

1 250 PLN/MC
VOLVO XC60
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Volvo

XC60

3 150 PLN/MC
Peugeot 308 GT
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Peugeot

308

1 640 PLN/MC
Toyota RAV4 - Adventure
Leasing
Wynajem
Najem
OD RĘKI
Toyota

RAV4

206 900 PLN
Toyota RAV4 - Adventure
Leasing
OD RĘKI
Toyota

RAV4

205 100 PLN
Mercedes EQE 300
Wynajem
OD RĘKI
Mercedes-Benz

EQE 300 4d

4 200 PLN/MC
Hyundai i30 Wagon
Wynajem
OD RĘKI
Hyundai

i30

1 800 PLN/MC
Volkswagen Passat - Business
Wynajem
OD RĘKI
Volkswagen

Passat

1 950 PLN/MC
DS4 - Trocadero
Wynajem
Najem
OD RĘKI
DS Automobiles

DS4

2 100 PLN/MC
BMW 318i
Wynajem
OD RĘKI
BMW

318i

2 100 PLN/MC